Ostatni dzień nauki szkolnej maturzystów

29 kwietnia 2016 r. w szkolnych ławkach po raz ostatni zasiedli uczniowie klas III Liceum i IV Technikum. Po trzech lub czterech latach nauki w Jabłonkach, nadszedł upragniony dzień. Liceum ukończyli: Katarzyna Dojnikowska, Marta Kumaszewska, Izabela Osiak, Paulina Lewandowska, Izabela Wydra, Mateusz Jabłoński, Kacper Kowalewski i Mateusz Suska. Absolwentem Technikum Masażu został Bartosz Radomski. Technikum dla Niewidomych, o kierunku technik informatyk, ukończyli: Alicja Szymańska i Dawid Parzych.

Aby podkreślić wyjątkowość tego dnia, spotkaliśmy się wszyscy w holu Szkoły.

Życzenia – w imieniu wszystkich nauczycieli – złożył Absolwentom pan dyrektor, Stanisław Badeński. Wraz z gratulacjami, uczniowie otrzymali czerwone róże.

W imieniu młodzieży maturzystów pożegnał Arkadiusz Duda, który życzył koleżankom i kolegom, aby nabrali sił przez czekającymi ich egzaminami i uzyskali z nich bardzo dobre wyniki.

Tekst: Agnieszka Krasnodębska

Zdjęcia: Teresa Pacuła

 
 Katarzyna Dojnikowska z panem Badeńskim  Izabela Wydra z panem Badeńskim  Mateusz Jabłoński z panem Badeńskim  Paulina Lewandowska z panem Badeńskim  Mateusz Suska z panem Badeńskim  Izabela Osiak z panem Badeńskim  Bartosz Radomski z panem Badeńskim  Alicja Szymańska z panem Badeńskim  Dawid Parzych z panem Badeńskim  Absolwenci Liceum i Technikum z 2016 roku


-->