Wizyta Piłkarzy Legii Warszawa w Laskach

 

17 kwietnia 2013 r. w naszej Szkole odbyło się spotkanie z piłkarzami klubu Legia Warszawa. Do Lasek przyjechali: Michał Kucharczyk, Janusz Gol i Inaki Astiz. Piłkarze zostali gorąco przywitani przez zgromadzonych na holu uczniów. Razem z zawodnikami przyjechał pan Wojciech Hadaj, który na co dzień zajmuje się organizacją spotkań z młodymi kibicami stołecznego zespołu.

Po przywitaniu i prezentacji, piłkarze zostali zasypani różnorodnymi pytaniami. Dotyczyły one takich spraw, jak: relacje między piłkarzami a trenerem Urbanem, rodzaje treningów, rozpracowanie taktyczne oraz problemy zwykłego, codziennego życia.

Po kilkunastu minutach role się odwróciły i to piłkarze zadali pytania kibicom, ale okazało się, że żadne pytanie nie jest w stanie zaskoczyć młodzieży. Na zwycięzców konkursu czekały nagrody w postaci zestawów z gadżetami klubu. Piłkarze rozdali też autografy, a następnie były wspólne fotografie z uczniami oraz możliwość krótkiej rozmowy. Spotkanie zakończyło się grupowym zdjęciem młodzieży z piłkarzami.

Paweł Jaworski, klasa I LO

link do relacji, zdjęć i filmu ze spotkania na stronie klubu

Piłkarze odpowiadają na pytania

 


-->